Кізлівський ліцей

Як Вам сайт?

БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ

Безпека в Інтернеті

Безпека в Інтернеті – найголовніше під час користування мережею. Розміщені матеріали допоможуть батькам, вчителям, а також відкрити дітям цікавий, корисний і, головне, безпечний Інтернет.

Учням

Відео від кіберполіції

Як захистити свої гроші під час онлайн-шопінгу
Як захистити свою персональну інформацію

Відео від компанії Google

Убезпечте себе від фішингу й шахраїв
Дбайте про свою репутацію в Інтернеті

Відео від компанії Київстар

Дітям про безпеку в Інтернеті

Мультфільм від телекомпанії ПлюсПлюс

Корисні підказки 2. Увага! Інтернет!

Інші відео

Безпека дітей в Інтернеті

Батькам

Корисні поради та посилання

Налаштування батьківського контролю у Google Play
Батьківський контроль на Android: як налаштувати?
5 перевірених програм «батьківського контролю» під Android
Як налаштувати для дитини користування лише одним додатком на Iphone
Центр безпеки для сім’ї від компанії Google

Серіал для батьків «Безпека дітей в Інтернеті»

Дізнайтесь, як уберегти дітей онлайн від шкідливих матеріалів, кібербулінгу, суїцидальних Інтернет-спілок, сексуального насильства.

Всього 11 серій

Навчальний посібник для батьків: «Клан Клік-Клац. Виховання дітей у цифрову еру»

У посібнику піднімаються важливі питання:
Коли дозволяти дітям користуватися Інтернетом та мобільними пристроями?
Які обмеження доцільно встановлювати?
Як оберігати школярів від небажаного онлайн-контенту?
Як діяти, якщо дитина потрапила у небезпечну або неприємну ситуацію у мережі?
Як балансувати між дисципліною та довірливими, відвертими стосунками з власними дітьми?
Як зробити так, щоб дитина змогла якнайповніше користуватися можливостями сучасного світу та, водночас, не узалежнилася від пристроїв та ґаджетів?
Як уникнути ігрозалежності?
Як дати раду кібербулінгу?

Вчителям

Навчально-методичний посібник «Обачність. Пильність. Захист. Ввічливість. Сміливість»

Посібник містить плани уроків призначені для учнів та учениць початкової школи та зосереджені на ключових принципах мережевого етикету й безпеки.

Посібник для вчителів the Web We Want (Інтернет, який ми хочемо)

Посібник містить плани уроків, що пропонують ідеї та заходи, щоб заохотити молодь розвивати навички творчого та критичного мислення, необхідні для повноцінного життя в світі.

Робочий зошит для підлітків the Web We Want (Інтернет, який ми хочемо)

Запропоновані 18 завдань допоможуть підліткам перевірити свої навички, дізнатися більше про свої права в онлайн-світі.

Методичні рекомендаціїдо використання в освітньому процесі закладів загальної середньої освіти навчально-методичного посібника та робочого зошита the Web We Want

Рекомендації містять практичні пропозиції для інтегрування занять, представлених у навчально-методичному посібнику та завдань у робочому зошиті в навчальні програми з предметів в закладах освіти України.

Як провести урок із дітьми 5-6 класу щодо безпечної поведінки в Інтернеті

1. Що таке секстинг, грумінг та сексторшен. 2. Що діти повинні знати про сексуальні ризики в Інтернеті.

Як уникнути травматичного онлайн-досвіду: проводимо урок для підлітків

1. Різновиди ризиків, із якими діти можуть зіткнутися в Інтернеті. 2. Деталі уроку, який корисно буде провести із дітьми, аби вберегти їх від травматичного онлайн-досвіду.

Відео від компанії Google

Розкажіть учням про безпеку та конфіденційність в Інтернеті

«  Квітень 2021  »

Випуск 2021 р.