Вітаю Вас Гость | RSS

Кізлівський ліцей

Меню сайту
Опитування
Скільки Вам років?
Всього відповідей: 111
Статистика

Наші досягнення

 

 

 

Кількість  учнів

2019-2020 н.р.               129

2018-2019 н.р.               122

2017-2018 н.р.               134

2016-2017 н.р.               127

2015-2016 н.р. .            134

2014-2015 н.р. .            130

2013-2014 н.р.              133 

2012-2013 н.р.               122

2011-2012 н.р                121

2010-2011 н.р.              111 

2009-2010 н.р.               117

2008-2009 н.р.               133

2007-2008 н.р.               139

2006-2007 н.р.               140

2005-2006 н.р.               154

Результати

за 2019 – 2020 н.р.

Учні – переможці та призери

районного етапу Міжнародного конкурсу

з української мови імені П.Яцика

 

Прокопенко Анна (3 клас) – І місце (учитель Левченко Т.Л.)

Курило Ірина (4 клас) – І місце (учитель Самойлік О.С.)

Бухало Анна (6 клас) – І місце (учитель Самойлік Н.О.)

Самойлік Анжеліка (10 клас) – ІІ місце (учитель Івашина М.М.)

 

Учні – переможці та призери

районних олімпіад з базових дисциплін

Дяченко Катерина (11 клас) – І місце з укр.мови та літ. (учитель Савустяненко В.В.)

Дяченко Катерина (11 клас) – І місце з географії (учитель Здоровик Л.П.)

Дяченко Катерина (11 клас) – І місце з англійської мови  (учитель Расько Г.Г.)

Дяченко Катерина (11 клас) – І місце з історії (учитель Лобас О.В.)

Марченко Євгеній (10 клас) – І місце з труд. навчання (учитель Васейко В.О.)

Лисенко Андрій  (7 клас) – І місце з труд. навчання (учитель Васейко В.О.)

 

Самойлік Анжеліка (10 клас) – ІІ місце з  укр.мови та літ.(учитель Івашина М.М.)

Самойлік Анжеліка (10 клас) – ІІ місце з англійської мови  (учитель Расько Г.Г.)

Самойлік Анжеліка (10 клас) – ІІІ місце з біології (учитель Яцюк Ю.В.)

Михайліченко Євгенія (9 клас) – ІІІ місце з біології (учитель Яцюк Ю.В.)

Михайліченко Євгенія (9 клас) – ІІІ місце з укр.мови та літ.(учитель Денисенко К.І.)

Кононенко Каріна (10 клас) – ІІІ місце з фізики (учитель Саянний Д.С.)

Кононенко Каріна (10 клас) – ІІІ місце з географії (учитель Здоровик Л.П.)

Бараненко Сергій (8 клас) – ІІ місце з біології (учитель Яцюк Ю.В.)

Бараненко Сергій (8 клас) – ІІ місце з географії (учитель Здоровик Л.П.)

Бухало Анна (6 клас) –  ІІІ місце з математики (учитель Бойко Л.Ю.)

Марченко Ігор (9 клас) –  ІІ місце з труд. навчання (учитель Васейко В.О.)

Покидько Олександр (8 клас) –  ІІІ місце з труд. навчання (учитель Васейко В.О.)

 

 

Учні – переможці  та призери

районного конкурсу знавців творчої спадщини

Г.С.Сковороди

Кононенко Каріна (10 клас) – І місце у номінації «Письмова творча робота «Дерево пізнають за плодами»» (учитель Івашина М.М.)

Марченко Євгеній (10 клас) – І місце у номінації «Творчі роботи «Сковорода очима дітей»» (учитель Марченко Г.М.)

Самойлік Анжеліка (10 кл.) – ІІІ місце у номінації «Читання творів Г.С.Сковороди» (учитель Івашина М.М.).

Тимошенко Каріна (10 клас) – І місце у номінації «Презентація «Пошанування філософа»» (учителі – Денисенко К.І., Самойлік Н.О., Саянний Д.С.)

Бараненко Сергій (8 клас) – І місце в номінації «Конкурс сюжетних світлин «Іду за Сковородою»» (учитель Яцюк О.В.)

Михайліченко Євгенія (9 клас) – ІІ місце в номінації «Конкурс сюжетних світлин «Іду за Сковородою»» (учитель Яцюк О.В.)

Бараненко Сергій (8 клас) – ІІІ місце в номінації «Конкурс сюжетних світлин «Іду за Сковородою»» (учитель Яцюк О.В.)

 

Учні – переможці  та призери

ІІ (районного) етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Кононенко Каріна (10 клас) – ІІ місце (учитель Івашина М.М.)

Список

переможців та призерів І етапу Всеукраїнського

конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН України

Барсюк Юлія (8 клас) – І місце з біології (учитель Яцюк Ю.В.)

Результати

за 2018 – 2019 н.р.

Учні – переможці та призери

районного етапу Міжнародного конкурсу

з української мови імені П.Яцика

Курило Ірина (3 клас) – ІІ місце (учитель Самойлік О.С.)

Дяченко Катерина (10 клас) – І місце (учитель Савустяненко В.В.)

Довженко Яна (11 клас) – ІІІ місце (учитель Самойлік Н.О.)

Учні – переможці та призери

районних олімпіад з базових дисциплін

Марченко Євгеній (9 клас) – І місце з труд. навчання (учитель Васейко В.О.)

Шостак Богдан (11 клас) – І місце з труд. навчання (учитель Васейко В.О.)

Дяченко Катерина (10 клас) – І місце з географії (учитель Здоровик Л.П.)

Самойлік Анжеліка (9 клас) – ІІІ місце з  укр.мови та літ.(учитель Івашина М.М.)

Дяченко Катерина (10 клас) – ІІІ місце з історії (учитель Лобас О.В.)

Кононенко Карина (9 клас) – ІІІ місце з математики (учитель Бойко)

Зінчик Валерія (7 клас) – ІІІ місце з  укр.мови та літ. (учитель Самойлік Н.О.)

Довженко Яна (11 клас) – ІІ місце з  укр.мови та літ. (учитель Самойлік Н.О.)

Вибор Аліна (9 клас) – ІІІ місце з правознавства (учитель Лобас О.В.)

Довженко Яна (11 клас) – ІІІ місце з  правознавства (учитель Лобас О.В.)

Михайліченко Євгенія (8 клас) – ІІІ місце з біології (учитель Яцюк Ю.В.)

Самойлік Анжеліка (9 клас) – ІІ місце з біології (учитель Яцюк Ю.В.)

Борсук Артем (11 клас) – ІІІ місце з біології (учитель Яцюк Ю.В.)

Івашина Мирослава (9 клас) – ІІІ місце з економіки (учитель Здоровик Л.П.)

Самойлік Анжеліка (9 клас) – ІІІ місце з англійської мови  (учитель Расько Г.Г.)

Дяченко Катерина (10 клас) – ІІ місце з англійської мови  (учитель Расько Г.Г.)

Довженко Яна (11 клас) – ІІІ місце з англійської мови  (учитель Расько Г.Г.)

Довженко Яна (11 клас) –– ІІІ місце з географії (учитель Здоровик Л.П.)

Бараненко Сергій (4 клас) – ІІІ місце з хімії (учитель Яцюк Ю.В.)

Кононенко Карина (9 клас) – ІІІ місце з хімії (учитель Яцюк Ю.В.)

Учні – переможці  та призери

районного конкурсу знавців творчої спадщини

Г.С.Сковороди

Кононенко Карина (9 клас) – І місце у номінації «Письмова творча робота «Як хто посіяв у юності, так пожне в старості»» (учитель Івашина М.М.)

Марченко Євгеній (9 клас) – ІІ місце у номінації «Творчі роботи «Сковорода очима дітей»» (учитель Марченко Г.М.)

Борсук Артем (11 кл.) – ІІ місце у номінації «Конкурс на краще читання творів Г.С.Сковороди» (учитель Самойлік Н.О.).

Шостак Богдан (11 клас) – І місце в номінації «Конкурс сюжетних світлин «Знайомимося: наш філософ-земляк»» (учитель Яцюк О.В.)

Бараненко Сергій (7 клас) – ІІ місце в номінації «Конкурс сюжетних світлин «Знайомимося: наш філософ-земляк»» (учитель Яцюк О.В.)

Борсук Артем (11 клас) – ІІІ місце в номінації «Конкурс сюжетних світлин «Знайомимося: наш філософ-земляк»» (учитель Яцюк О.В.)

 

 

Учні – переможці  та призери

ІІ (районного) етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Кривошей Роман (5 клас) – ІІ місце (учитель Самойлік Н.О.)

Зінчик Валерія (7 клас) – ІІІ місце (учитель Самойлік Н.О.)

Довженко Яна (11 клас) – ІІІ місце (учитель Самойлік Н.О.)

Список

переможців та призерів І етапу Всеукраїнського

конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН України

Дяченко Катерина (10 клас) – ІІ місце з географії (учитель Здоровик Л.П.)

Довженко Яна  (11 клас) – ІІ місце з мистецтвознавства (учитель Самойлік Н.О.)

 

Результати

за 2017 – 2018 н.р.

Учні – переможці та призери

районного етапу Міжнародного конкурсу

з української мови імені П.Яцика

Вівчаренко Богдана (4 клас) – ІІІ місце (учитель Марченко Г.М..)

Зінчик Валерія (6 клас) – ІІ місце (учитель Самойлік Н.О.)

Дяченко Катерина (9 клас) – І місце (учитель Савустяненко В.В.)

Борсук Артем (10 клас) – ІІІ місце (учитель Самойлік Н.О.)

Довженко Яна (10 клас) – ІІІ місце (учитель Самойлік Н.О.)

Захарченко Ірина (11 кл.) – І місце (учитель Самойлік Н.О.)

Учні – переможці та призери

районних олімпіад з базових дисциплін

Трохименко Вячеслав (11 клас) – І місце з труд. навчання (учитель Васейко В.О.)

Дяченко Катерина (9 клас) – І місце з укр.мови та літ.( (учитель Савустяненко В.В.)

Бараненко Інна (10 клас) – І місце з біології (учитель Яцюк Ю.В.)

Захарченко Ірина (11 кл.) – І місце з англійської мови  учитель Расько Г.Г.)

Дяченко Катерина (9 клас) – І місце з географії (учитель Здоровик Л.П.)

 

Чобітько Анжела (11 клас) – ІІ місце з економіки (учитель Здоровик Л.П.)

Марченко Євгеній (8 клас) – ІІІ місце з труд. навчання (учитель Васейко В.О.)

Шостак Богдан (10 клас) – ІІІ місце з труд. навчання (учитель Васейко В.О.)

Захарченко Ірина (11 кл.) – ІІ  місце з укр.мови та літ.(учитель Самойлік Н.О.)

Самойлік Анжеліка (8 клас) – ІІ місце з біології (учитель Яцюк Ю.В.)

Пятецька Юлія (11 клас) – ІІ місце з біології (учитель Яцюк Ю.В.)

Самойлік Анжеліка (8 клас) – ІІ місце з англійської мови  учитель Расько Г.Г.)

Борсук Артем (10 клас) – ІІ місце з англійської мови  учитель Расько Г.Г.)

Довженко Яна (10 клас) –– ІІ місце з географії (учитель Здоровик Л.П.)

Захарченко Ірина (11 кл.) – ІІІ місце з географії (учитель Здоровик Л.П.)

Учні – переможці  та призери

районного конкурсу знавців творчої спадщини

Г.С.Сковороди

Захарченко Ірина (11 кл.) - ІІ місце у номінації «Конкурс на краще читання творів Г.С.Сковороди» (учитель Самойлік Н.О.).

Трохименко В’ячеслав (11 клас) – І місце в номінації «Конкурс сюжетних світлин «До вічних істин Григорія Сковороди – через сучасне буття» (учитель Яцюк О.В.)

Учні – переможці  та призери

ІІ (районного) етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Чобітько Анжела (11 клас) – І місце (учитель Самойлік Н.О.)

Багнюк Дарина (10 клас) – ІІ місце (учитель Самойлік Н.О.)

Дяченко Катерина (9 клас) – ІІІ місце (учитель Савустяненко В.В.)

Список

переможців та призерів І етапу Всеукраїнського

конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН України

Троневська Марія (11 клас) – І місце із зарубіжної літератури (учитель Денисенко К.І.)

Власенко Альона  (11 клас) – ІІ місце з мистецтвознавства (учитель Самойлік Н.О.)

Результати

за 2016 – 2017 н.р.

Учні – переможці та призери

районного етапу Міжнародного конкурсу

з української мови імені П.Яцика

Вівчаренко Богдана (3 клас) – ІІ місце (учитель Марченко Г.М..)

Самойлік Анжеліка (7 клас) – І місце (учитель Івашина М.М.)

Власенко Альона (10 клас) – ІІІ місце (учитель Самойлік Н.О.)

Учні – переможці та призери

районних олімпіад з базових дисциплін

Дяченко Катерина (8 клас) – І місце з укр.мови та літ.( (учитель Савустяненко В.В.)

Трохименко Вячеслав (10 клас) – І місце з труд. навчання (учитель Васейко В.О.)

Дяченко Катерина (8 клас) – ІІІ місце з історії (учитель Лещенко М.В.)

Николенко Євгеній (8 клас) – ІІІ місце з труд. навчання (учитель Васейко В.О.)

Борсук Артем (9 клас) – ІІ місце з труд. навчання (учитель Васейко В.О.) Самойлік Анжеліка (7 клас) – ІІ місце з укр.мови та літ.( учитель Івашина М.М.)

Захарченко Ірина (10 кл.) – ІІ  місце з укр.мови та літ.(учитель Самойлік Н.О.)

Довженко Яна (9 клас) – ІІІ місце з правознавства (учитель Лещенко М.В.)

Бараненко Інна (9 клас) – ІІ місце з біології (учитель Яцюк Ю.В.)

Пятецька Юлія (10 клас) – ІІІ місце з біології (учитель Яцюк Ю.В.)

Чобітько Анжела (10 клас) – ІІІ місце з економіки (учитель Здоровик Л.П.)

Дяченко Катерина (8 клас) – ІІ місце з англійської мови  учитель Расько Г.Г.)

Захарченко Ірина (10 кл.) – ІІІ місце з англійської мови  учитель Расько Г.Г.)

Саянна Аліна (8 клас) – ІІІ місце з географії (учитель Здоровик Л.П.)

Чобітько Анжела (10 клас) – ІІ місце з географії (учитель Здоровик Л.П.)

Кононенко Каріна (7 клас) – ІІ  місце з хімії (учитель Яцюк Ю.В.)

Учні – переможці  та призери

районного конкурсу знавців творчої спадщини

Г.С.Сковороди

Лисак Наталія (9 кл.)  - ІІ місце у номінації «Конкурс на краще читання творів Г.С.Сковороді» (учитель Самойлік Н.О.).

П’ятецька Юлія (10 клас) – І місце в номінації «Творчі роботи «Г.С.Сковорода очима дітей» (малюнок)

Бараненко Інна (9 клас) – І місце в номінації «Письмова творча робота»

Учні – переможці  та призери

ІІ (районного) етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дяченко Катерина (8 клас) – ІІІ місце (учитель Савустяненко В.В.)

Карпенко Юлія (9 клас) - ІІІ місце (учитель Самойлік Н.О.)

Список

переможців та призерів І етапу Всеукраїнського

конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН України

Троневська Марія (10 клас) – І місце із зарубіжної літератури (учитель Денисенко К.І.)

Трохименко В’ячеслав (10 клас) – ІІ місце з історії (учитель Лещенко М.В.)

Чобітько Анжела (10 клас) – ІІ місце з географії (учитель Здоровик Л.П.)

Результати

за 2015 – 2016 н.р.

Учні – переможці та призери

районного етапу Міжнародного конкурсу

з української мови імені П.Яцика

 

Бараненко Сергій (4 клас) – І  місце  (учитель Самойлік О.С.)

Денисенко Ірина (11 клас) –  І місце (учитель Самойлік Н.О.)

Дяченко Катерина (7 клас) – ІІ місце (учитель Савустяненко В.В.)

Михайліченко Дарія (9 клас) –  ІІ місце (учитель Самойлік Н.О.)

Кононенко Каріна (6 клас) – ІІІ місце (учитель Івашина М.М.)

Борсук Артем (8 клас) –  ІІІ місце (учитель Самойлік Н.О.)

 

 

Учні – переможці та призери

районних олімпіад з базових дисциплін

 

Захарченко Ірина (9 кл.) – І  місце з укр.мови та літ.(учитель Самойлік Н.О.)

Денисенко Ірина (11 клас) –  І місце  з географії (учитель Здоровик Л.П.)

Дяченко Катерина (7 клас) – ІІ місце з укр.мови та літ.(учитель Савустяненко В.В.)

Бараненко Інна (8 клас) –  ІІ місце  з укр.мови та літ (учитель Самойлік Н.О.)

Борсук Артем (8 клас) –  ІІ місце  з англійської мови  учитель Расько Г.Г.)

Шахун Анна (11 клас) – ІІ місце  з з росмови і літератури (учит. Денисенко К.І.)

Шостак Ярослав (9 клас) – ІІ місце з труд. навчання (учитель Васейко В.О.)

Приймак Ярослав (11 клас) – ІІ місце з труд. навчання (учитель Васейко В.О.)

Саянна Аліна (

Годинник
Календар
«  Травень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода
Корисні сайти
Сайт для начинающих радиолюбителей. Большой каталог схем, программы для моделирования схем. Проектирование роботов, и многое другое! Усі словники он-лан

Випуск 2020 р.