Головна » 2018 » Червень » 11 » 9 травня - День перемоги
9 травня - День перемоги
9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

День Перемоги – світле, радісне свято, але з присмаком солоних сліз та гіркотою втрат. Не випадково це свято припадає саме на весну, коли земля прокидається від важкого сну після зимових заметілей та випростовується із льодового полону, коли буйним цвітом розквітають тюльпани, голова паморочиться від настояного бузкового аромату. 9 травня 1945 року – ця дата закарбується у серцях народу навіки. Адже саме теплого травневого дня над чистим небом запалали салюти Перемоги. Із року в рік народ відзначає свято День Перемоги з трепетом у серці та сльозами на очах. Нащадки свято бережуть пам’ять про подвиг свого народу. Для школярів Кізлівській загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів цей день завжди особливий. Учні та вчителі школи взяли участь у мітингу - реквієм біля пам"ятника загиблим воїнам - односельчанам в центрі села на честь відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Молоде покоління завжди з вдячністю пам’ятатиме про безсмертний подвиг своїх захисників.

Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.

Переглядів: 48 | Додав: ЗОШ | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2018  »