Головна » 2017 » Травень » 3 » "Чорнобиль - біль і пам'ять"
"Чорнобиль - біль і пам'ять"

31 рік тому в наше життя увійшло слово з різким присмаком нечуваної біди – «Чорнобиль». Страшенний вибух на Чорнобильській атомній електростанції сколихнув планету, обпалив українську землю. Чорнобиль у душі кожної людини асоціюється з болем, пам’яттю про тих, хто віддав своє життя, рятуючи прийдешні покоління.

З метою вшанування небайдужості до минулого і майбутнього своєї держави, співчуття до чужого болю, почуття любові до людини, землі, держави 26.04.2017 року у Кізлівському СБК було проведено ряд заходів до дня річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Зокрема, учні відвідали виставку художньої літератури у сільській бібліотеці та послухали розповідь бібліотекаря,Супіга О.В., про жителів села, які були учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС, та проведена виховна година «Чорнобильська трагедія – біль нації», школярі переглянули документальний фільм «Чорнобиль – як все було». Також у школі була організована тематична виставка малюнків «Чорнобиль – біль і пам’ять».

Чорнобиль – це наше національне лихо. Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки аварії. Доземно вклоняємося в подяці перед ліквідаторами цієї страшної аварії. Перед живими. Перед пам’яттю померлих від радіаційного смерчу.

Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.

Переглядів: 48 | Додав: ЗОШ | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2017  »