Головна » 2017 » Листопад » 30 » День Гідності та Свободи
День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

В школі проведено урок - реквієм пам’яті подій Революції Гідності та Свободи, на який були запрошені учні 9-11 класів. «Хто не буде пам’ятати минулого, той не матиме майбутнього»,- наголосив учитель історії Лобас О.В. у своєму виступі. Олександр Вікторович розповів присутнім про події цих років та побажав всім не втрачати людську гідність та вірити у щасливе майбутнє нашого народу. Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.
Слава Україні! Героям слава!

Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.

Переглядів: 43 | Додав: ЗОШ | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »