Як Вам сайт?
Головна » 2017 » Травень » 13 » День перемоги
День перемоги

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

День Перемоги – світле, радісне свято, але з присмаком солоних сліз та гіркотою втрат. Не випадково це свято припадає саме навесні, коли земля прокидається від важкого сну після зимових заметілей та випростовується із льодового полону, коли буйним цвітом розквітають тюльпани, голова паморочиться від настояного бузкового аромату. 9 травня 1945 року – ця дата закарбується у серцях народу на віки. Адже саме цього теплого травневого дня над чистим небом запалали салюти перемоги. Із року в рік народ відзначає свято Дня Перемоги з трепетом у серці та сльозами на очах. Нащадки свято бережуть пам’ять про подвиг свого народу. Для школярів Кізлівській загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів цей день завжди особливий. Як і кожного року, напередодні 9 травня була проведена урочиста лінійка на честь відзначення 72 річниці Дня Перемоги в Великій Вітчизняній війні. 9 травня старшокласники стояли в почесній варті біля меморіалу загиблим воїнам. Молоде покоління завжди з вдячністю пам’ятатиме про подвиг переможців Великої Вітчизняної війни.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.

Переглядів: 87 | Додав: ЗОШ | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2017  »