Головна » 2018 » Грудень » 21 » ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ В ШКОЛІ….
ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ В ШКОЛІ….

Цей день завжди проходить в нашій школі по-особливому. Із самого ранку в кожному класі панувала особлива святкова атмосфера, в коридорах гамірно, всі посміхалися, всі святково вдягнуті, у всіх чудовий настрій. За шкільною традицією День вчителя - ще й день учнівського самоврядування, тому уроки в школі проводять старшокласники. Учні спробували себе в ролі і учителів. Старшокласники ще з вечора готували сюрприз для всього педагогічного колективу.А зранку йшли останні приготування до святкового концерту, який розпочався відразу після закінчення уроків. І от, нарешті, пролунав дзвінок з уроку. Вчителі та учні зайняли свої місця в залі, і свято розпочалося. Присутніх привітав директор школи Івашина Микола Миколайович, учні школи поздоровляли своїх наставників квітами та пісенними вітаннями і на завершення був сюрприз.

Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.

Переглядів: 5 | Додав: ЗОШ | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2018  »