Головна » 2017 » Жовтень » 2 » День визволення Чорнухинщини
День визволення Чорнухинщини

Осінь щедра та багата пора! Вже давно стало доброю традицією кожної осені проводити свято квітів, в якому беруть участь учні 2-11 класів. Відповідно і цього року 18 вересня школа замайоріла різнобарв’ям веселкових кольорів. Фойє школи наповнили пишнобарвні букети з найрізноманітніших квітів. Дуже часто ми чуємо: "Краса врятує світ". Свято квітів у школі - перша сходинка на цьому шляху. Адже, побачивши цю виставку, можна поринути у неповторний і захоплюючий світ казки, бо все навколо було у яскравих кольорах, все посміхалось і раділо. Ароматні запахи, оригінальні витвори, цікаві написи викликали в учнів та вчителів радість, усмішку та насолоду від зустрічі з прекрасним.
Під керівництвом своїх наставників - учителів до свята ретельно готувалися усі класи. Адміністрація школи висловлює щиру подяку всім учням, класоводам та класним керівникам за підготовку квіткової виставки. Переможців були нагороджені смачним призом!
Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.

Переглядів: 71 | Додав: ЗОШ | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »