Головна » 2017 » Лютий » 20 » ДО УВАГИ ВСІХ ДОРОСЛИХ!!!
ДО УВАГИ ВСІХ ДОРОСЛИХ!!!

“БІЖИ АБО ПОМРИ”: ПОЛТАВЦІВ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ ПРО НЕБЕЗПЕЧНУ ДИТЯЧУ ГРУ НА ДОРОЗІ

Працівники управління превентивної діяльності закликають батьків, вчителів і психологів звертати увагу на розваги, які набувають популярності у дитячому середовищі. Одна із небезпечних – гра “Біжи або помри”, повідомили у ГУ НП у Полтавській області.

Як розповіла начальник відділу ювенальної превенції Головного управління поліції області Ірина Карюк, ризикована вулична гра вже здобула своїх прихильників в деяких країнах ближнього зарубіжжя.

Її суть полягає у тому, щоб на мобільний телефон зняти як гравці перебігають дорогу якомога ближче до транспортного засобу, який рухається.

– Зрозуміло, що та дитина, яка не впорається із завданням, може серйозно постраждати або взагалі загинути, – наголосила керівник відділу. – Відтак наше спільне завдання (батьків, вчителів і поліції) провести відповідну роз’яснювальну роботу з дітьми – попередити їх про небезпеку та високу вірогідність настання трагічних наслідків.

Водіям Ірина Карюк радить бути уважними при появі дітей на узбіччі дороги, а батькам і вчителям – більше спілкуватися, цікавитися їх контактами (особливо новими знайомствами), вивчати інтереси і перевіряти профілі соцмереж!

Переглядів: 93 | Додав: ЗОШ | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »