Головна » 2017 » Листопад » 30 » День пам’яті жертв голодомору
День пам’яті жертв голодомору

"Прости нас, пам'яте, прости!"
На підвіконні палахтить
Скорботи полум’я священне –
То свічка пам’яті горить
За всіх безвинно убієнних.

У школі пройшли жалобні заходи до Дня пам’яті жертв голодомору в Україні 1932-1933 років.

З 20.11 по 24.11.2015 року на уроках історії вчитель провів бесіду з учнями 1-11-х класів про сумні події 1932-1933 р.,класні керівники провели Урок пам’яті «З присвятою замордованим голодом…». Учні школи переглянули відеоспогади очевидців голодоморів, архівні матеріали того часу, які тривалий період не оприлюднювались. У шкільній бібліотеці діяла виставка «Пам'яті жертв голодомору».

У всіх класах пройшла акція «Запали свічку» та було вшановано пам'ять загиблих хвилиною мовчання. В цю мить кожен школяр замислився про той непереборний жах, який охоплює людину в момент, коли дитина просить у матері їсти, а навіть малесенького шматочка хліба немає, про нестерпний біль від втрати рідних...

Прошу, у серці запаліть

Скорботи полум’я священне

Та крізь століття пронесіть

Сльозу безвинно убієнних!

«Згадайте нас - бо ми колись жили.

Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!

Ми в цій землі житами проросли,

Щоб голоду не знали люди вічно."

Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.

Переглядів: 38 | Додав: ЗОШ | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »