Головна » 2018 » Січень » 26 » КВН
КВН

Довгоочікуваним святом гумору та гарного настрою стало проведення 25 січня в Чорнухинському ЦКД "ЗОРЯ" районного огляду-конкурсу команд КВН учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
Тема сезону у цьому році – «Спорт – розвага до сьомого поту»

За право бути кращими змагалося чотири команди. Гра на сцені була дуже запальна, весела та креативна. Кожна команда показала себе з найкращої сторони. Всіх учасників підтримував зал гучними оплесками. Вибір команди-переможниці був напружений та складний, адже усі команди виклалися на сто відсотків і були оригінальними. Гравці дивували глядачів влучними жартами, веселими мініатюрами, гострим гумором,змагаючись у чотирьох традиційних конкурсах: «Візитка», «Розминка»,«Відеоконкурс» і «Домашнє завдання».
“Перемога дісталася нам нелегкою ціною, допомогло, передусім, бажання грати в КВН, впевненість у своїх силах та наполеглива праця над собою ,що є рецептом нашого успіху. Це дуже титанічна праця. Діти приходили з репетиції і буквально "падали з ніг",а репетиції були кожен день, навіть у неділю».
Бажаємо команді «КЛАС», яка буде захищати честь району на зональному огляді-конкурсі команд КВН, ні пуху, ні пера.

Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.

Переглядів: 102 | Додав: ЗОШ | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2018  »