Головна » 2018 » Лютий » 20 » Мій зможе
Мій зможе

14 лютого в днь Святого Валентина в нашій школі була проведена розважальна програма "Мій зможе", в якій приймали участь чотири пари. Всі учасники йшли до перемоги, і виконували всі конкурси. Для наших хлопців, були поставлені нелегкі завдання, декому потрібно було показати свою спритність, декому швидкість, а дехто повинен був проявити вміння красномовства, та сказати своїй спутниці найбільше компліментів. Юнаки вміло виконували свої завдання, але деколи дівчата перевищували їхню можливість, що призводило до поразки. Та перемогу все-таки здобули учні 11 класу, Трохименко В'ячеслав та Дятченко Альона, які довели, що добре знають одне одного, і готові ризикнути, тому Альона впевнено каже"Мій зможе"!

Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.

Переглядів: 61 | Додав: ЗОШ | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »