Як Вам сайт?
Головна » 2017 » Листопад » 13 » На допомогу бійцям АТО!
На допомогу бійцям АТО!

Учні, батьки, педагогічний колектив  школи підтримали благодійну акцію, ініційовану ГС «Координаційний центр розвитку «Громада Полтавщини» щодо надання допомоги в забезпеченні військових частин і військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО продовольчими і промисловими товарами.

Спільними зусиллями учнів, батьків, педагогічного колективу  було зібрано теплі речі для бійців: шкарпетки, рукавиці, шапки, светри та шарфи, засоби особистої гігієни, солодощі, чай та продукти харчування. Також, учні малювали малюнки, писали листи воїнам АТО з побажаннями перемоги та швидкого повернення додому.

Не бути байдужими у складний для держави час, розуміти кожного, на чию долю випали тяжкі випробування, підтримати тих, кому зараз нелегко, хто долає фізичний і психологічний біль – це скромний внесок свідомих людей у спільну справу – перемогу над ворожими силами.

Колектив школи готовий і надалі сприяти реалізації проектів, спрямованих на підсилення емоційної, духовної та фізичної сили благородних лицарів сьогодення – воїнів АТО.

Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.

Переглядів: 43 | Додав: ЗОШ | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »