Як Вам сайт?
Головна » 2017 » Березень » 27 » На Гребінківщині пройшов зональний етап обласного конкурсу-огляду екологічних агітбригад та театрів

23 березня 2017 року в районному Будинку культури відбувся зональний етап обласного конкурсу-огляду екологічних агітбригад та театрів загальноосвітніх шкіл та позашкільних закладів Гребінківського, Пирятинського, Чорнухинського, Лубенського, Лохвицького, Семенівського районів на тему "Ландшафти як середовище життя та об'єкти охорони". Про це повідомляє відділ освіти, молоді та спорту Гребінківської РДА.
Проводився він з метою виявлення та поширення нетрадиційних форм роботи учнівських колективів у русі за екологічну безпеку.
Учасників конкурсу-огляду вітала начальник відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської РДА Носова Н.С.
Переможцем конкурсу-огляду серед агітбригад стала екологічна агітбригада "Паросток" Лохвицького міського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Друге місце посіли екологічна агітбригада  "Сполох" Кізлівської ЗОШ І-ІІІ ст. Чорнухинського району, , третє - екологічна агітбригада "Епос" Великокручанської ЗОШ І-ІІІ ст. Пирятинського району.

Під час виступу колективів члени журі оцінювали: актуальність та соціальне значення висвітленої проблеми; наявність авторського сценарію та засобів активізації аудиторії; зв'язок з державними та громадськими організаціями; оригінальність художнього оформлення; відеоматеріали; зв'язок з аудиторією; рівень виконавської майстерності; відповідність костюмів; рівень режисури.

Виступи агітбригад були різними за формою, але вони продемонстрували належний рівень сформованості умінь в художній формі висвітлювати сутність ідеї, аргументувати її, емоційно впливати та переконувати слухачів.

Переглядів: 158 | Додав: ЗОШ | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »