Як Вам сайт?
Головна » 2017 » Жовтень » 2 » Олімпійський урокий
Олімпійський урокий

З 4 по 8 вересня у школі було проведено «Олімпійський тиждень», присвячений Дню фізичної культури та спорту і відкриттю шкільної спартакіади.

Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи.

В рамках Олімпійського тижня в нашій школі вчителем фізичної культури були проведені Олімпійські уроки на тему « «Олімпійські чемпіони України». До проведення олімпійського тижня долучилися і класні керівники. У класних колективах 1-11-их класів були проведені виховні години: «Здоровим бути – зі спортом дружити» (3 клас); «Спорт – сила, краса, здоровя» ( 4 клас); «Історія Олімпійських ігор» (5-8 класи); «Досягнення українських спортсменів» (9-11 класи).

У пятнецю було проведено День здоров'я, який розпочався проведенням ранкової зарядки. Адже ніхто не сумнівається в тому, що рух має величезне значення в житті.

Після уроків усі учні зібралися на спортивному майданчику, де пройшов футбол між учнями 11 класа та вчителями. Тут відбулася справжня завзята боротьба. У рівній боротьбі перемогла…дружба.

Олімпійський тиждень був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі діти. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами.

Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.

Переглядів: 115 | Додав: ЗОШ | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »