Як Вам сайт?
Головна » 2018 » Лютий » 13 » Поліцейські із профілактичною бесідою
Поліцейські із профілактичною бесідою

Чорнухинські поліцейські із профілактичною бесідою завітали до наших учнів .
Із школярами спілкувалася інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Чорнухинського відділення поліції, старший лейтенант Ольга Геннадіївна Куц.
Вона провела профілактичну бесіду з учнями: зупинилася на декількох важливих темах – попередження та подолання насильства в сім'ї, права та обов’язки неповнолітніх, основи правової поведінки дітей. Також правоохоронець розповіла про кримінальну та адміністративну відповідальність, вік, з якого вона настає.
Окремо Ольга Куц попередила слухачів про шкідливості алкоголю та тютюну, закликала дітей активно відпочивати та займатися спортом.
В ході зустрічі старший лейтенант поліції ознайомила старшокласників із навчальними закладами України, які готують фахівців для Національної поліції України, умовами вступу, соціальними гарантіями для працівників.

Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.

Переглядів: 53 | Додав: ЗОШ | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »