Головна » 2017 » Березень » 30 » Районний  етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Районний  етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

30 березня 2017 року відбувся районний  етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» з метою пропаганди та утвердження здорового способу життя, підтримки обдарованих дітей та молоді.

Пропаганда здорового способу життя – одне з найактуальніших питань сьогодення. Саме темі пропаганди здорового способу життя і був присвячений районний конкурс агітбригад «Молодь обирає здоров’я»

Вміння переконливо довести, що здоров’я людини є найвищою цінністю, стало основним критерієм оцінювання команд-конкурсантів членами журі. Виступи усіх агітбригад були змістовні, чітко зорієнтовані, інформаційно насичені та приємно вражали своєю високою виконавською майстерністю.

Наша школа команда «Титани» отримала – IІ місце. Своїм драйвовим та енергійним виступом довела, що молоде покоління може бути активною ланкою в формуванні навичок здорового способу життя та бути прикладом наслідування для своїх ровесників.

1 місце у номінації "Фотографій" отримала робота ученя10 класу  Трохименко В.С під назвою "Як козаки...здоров'я бережуть"

Вітаємо !

Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.

Переглядів: 127 | Додав: ЗОШ | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »