Головна » 2018 » Січень » 16 » Святий Чудотворець Миколай
Святий Чудотворець Миколай

До нас загостив Святий Чудотворець Миколай
З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая.
Цей день завжди є чудодійним святом для всіх дітей. Вони підготували до цього свята привітання: віршики, пісні, веселі сценки, частушки, а Св. Миколай приготував всім слухняним та чемним діткам подарунки, бо діти для нього найрадісніші і найсвятіші створіння, які завжди потребують захисту, уваги та лагідного ставлення.

Святий отче, Миколай!
Нашу хату не минай!
Подаруй ти нам потіху,
І торбину повну сміху,
І здоров'я для родини,

Красну долю для Вкраїни.
Нині святий Миколай,
В український піде край,
Всім, хто чемний і слухняний,
Подаруночки роздасть.

До нас загостив Святий Чудотворець Миколай

Святий отче, Миколай!
Нашу хату не минай!
Подаруй ти нам потіху,
І торбину повну сміху,
І здоров'я для родини,

Красну долю для Вкраїни.
Нині святий Миколай,
В український піде край,
Всім, хто чемний і слухняний,
Подаруночки роздасть.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.

Переглядів: 31 | Додав: ЗОШ | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2018  »