Головна » 2018 » Квітень » 27 » "Тато, мама, я - спортивна сім'я"
"Тато, мама, я - спортивна сім'я"

20 БЕРЕЗНЯ на базі Кізлівської загальноосвітньої школи відбулися районні спортивно-розважальні змагання "Тато, мама, я - спортивна сім'я", які поєднали в собі спорт, розваги та здорову конкуренцію, і є одними із найулюбленіших для дітей і дорослих.
Батьки власним прикладом повинні показувати своїй малечі, що спорт - це основа здорового життя та заохочувати їх займатися фізичною культуро.Саме таку мету поставили організатори конкурсу.
"Сьогодні, мабуть, приємно те, що не діти своїм прикладом показують батькам, а батьки своїм прикладом хочуть показати всій малечі, що спорт - це запорука не тільки здорового способу життя. Спорт - це запорука і нашої країни. Тому що здорова нація - це здорова країна".

У змаганнях взяли представники 7 шкіл. До складу кожної корманди увійшли по три гравці - тато, мама й дитина. Представляли відповідну школу, де навчається найменший член команди. Спортсмени говорять :"З радістю прийняли пропозицію взяти участь, адже подібні заходи - не тільки корисні для здоров»я, а ще й зміцнюють родину". Втім, головною метою у більшості все ж залишається перемога.Перемогу вибороли такі сім'ї: І місце - сім'я Бухалів (Кізлівська сільська рада), ІІ місце - сім'я Богданів (Вороньківська сільська рада) і ІІІ місце - сім'я Дудки (Мокиївська сільська рада).
Ми їх щиро вітаємо та бажаємо успіхів у майбутньому!

Задоволення від спільної участі у цьому заході, біганини, азарту, перемог і розчарувань, спілкування та класного настрою отримали і дорослі, і дітвора.

За словами одного з учасників цих змагань, захід насправді подарував здоров‘я, бадьорість і силу – як батькам, так і їхнім донечкам і синочкам.

Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.

Переглядів: 13 | Додав: ЗОШ | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »