Головна » 2018 » Квітень » 27 » Тиждень математики
Тиждень математики
З 19 по 23 лютого у нашій школі було проведено Тиждень математики під девізом: «Усе, що було темним, сумнівним і неправильним, математика зробила зрозумілим, правильним і очевидним».
Тиждень розпочався урочистою лінійкою, на якій учні познайомились з планом заходів Тижня.
Усі учні школи з натхненням взялися до роботи: випускали метематичні стінгазети, розв'язували кросворди, розгадували ребуси, брали участь у цікавих конкурсах. За правильні відповіді отримували солодкі призи.
Учні початкових класів, користуючись розвиваючою грою "Танграм", завзято складали фігурки різних звірів.
Для учнів 5-8 класів вчителями математики Бойко Л.Ю. і Саянним Д.С. був проведений конкурс "Математична регата". На початку гри було створено дві команди, кожна з яких об’єднала знавців математики різних класів.
Метою гри було активізувати пізнавальну діяльність учнів, поглибити їх знання з математики, стимулювати активну творчу роботу школярів, розвивати логічне мислення, кмітливість, уміння діяти в нестандартних ситуаціях, виховувати цілеспрямованість.
У п’ятницю був проведений для учнів 9,10 та 11 класів цікавий конкурс "Найрозумніший". Учні розгадували прості та водночас логічні задачі.
Такі змагання виховують в учнів толерантне ставлення один до одного, вміння працювати в команді, демонструвати багатство і красу світу математики.
Завершився Тиждень урочистою лінійкою, на якій було вручено грамоти найактивнішим учасникам.

Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.

Переглядів: 25 | Додав: ЗОШ | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »