Головна » 2018 » Квітень » 28 » Тиждень української та зарубіжної літератур
Тиждень української та зарубіжної літератур

З 19 по 23 березня у нашій школі проходив Тиждень української та зарубіжної літератур. Розпочався він із загальношкільної лінійки "Подорож до Книгограду", на якій учителі літератури Денисенко К.І. та Самойлік Н.О. ознайомили учнів із планом заходів на Тиждень. Шкільний бібліотекар Денисенко К.І. презентувала новинки сучасної літератури, а учні підготували рекламні проекти творів, які їх найбільше зацікавили і які б вони радили прочитати своїм ровесникам. Вівторок - день гри і творчості, який пройшов під гаслом "Читаємо, уявляємо, малюємо" (виставка учнівських малюнків до творів літератури, конкурс літературних газет, плакатів, кросвордів, головоломок, ребусів).Також для учнів 5-6 класів учителем Самойлік Н.О. була проведена літературна гра "Життя розпочинається з дитинства, а література з казки". У середу був Всесвітній день поезії, тож і у нашій школі цей день пройшов під гаслом "Віршований твір - музичне відлуння переживань і вражень душі"(учні читали власні вірші та класичні твори). Четвер - день гумору і сатири Учні випустили спільну газету "Страшне перо не в гусака", де зафіксували смішні моменти із шкільного життя. Також була проведена гумористична перерва "Хвилинки сміху".А в п"ятницю в нас був день театру. Юні актори порадували усіх майстерною грою, відтворивши найцікавіші уривки з творів.

Переглядів: 28 | Додав: ЗОШ | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »