Головна » 2018 » Лютий » 20 » У ШКОЛІ ВІДЗНАЧЕНО ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
У ШКОЛІ ВІДЗНАЧЕНО ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь.
Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні.
З нагоди цієї дати учні Кізлівської школи підготували літературно-музичну композицію «А Сотня відлетіла в небеса», приурочену вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Метою заходу було не тільки бажання нагадати про ці визначальні події у новітній історії України, а й виховання в них патріотичної свідомості, любові до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України.
Відкрив лінійку пам’яті директор школи М.М. Івашина. Він нагадав присутнім про те, що кожен із загиблих мав свою сім'ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії та невідкладні справи.
Під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» була запалена свічка, а під звуки метроному всі присутні схилили голови у хвилині мовчання. Ще довго на очах учасників залишаться сльози, вони не дадуть пам’яті забути їх імена.

Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.

Переглядів: 92 | Додав: ЗОШ | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »