Головна » 2018 » Червень » 11 » Зустріч випускників
Зустріч випускників

У неділю27 травня Кізлівська загальноосвітня школа радо приймала своїх випускників. Актова зала школи була заповнена гостями, які прийшли у школу аби зустрітися із шкільними друзями, однокласниками, вчителями, відчути себе дітьми у стінах рідної школи.

Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже п'ятдесят років тому пролунав останній дзвінок, та усіх їх об’єднують класні вчителі, незабутні уроки, шалені перерви, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишаться в пам’яті назавжди.
Під час проведення традиційного святкового концерту кожен із присутніх мимоволі поринув у безтурботні шкільні будні, а у «живій» розмові з класними керівниками уявно пережив ще раз найяскравіші (позитивні, та не дуже) моменти навчання.
Не забувайте рідної школи, повертайтеся сюди знову і знову, адже тут радітимуть вам завжди, навіть, якщо ви вже дорослі.

Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.Світлина від Кізлівськи Загальноосвітні.

Переглядів: 13 | Додав: ЗОШ | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2018  »